2018 Boya Badana Trendleri

Boya badana; her evin kendi tarzını belirlemesini sağlayan, dekoratif anlamda olmazsa olmaz etkenidir. Ortama uyum sağlayan boya renkleri ile sağlıklı ve ferah bir görünüm oluşturabilir.

2018 boya badana trendleri uzmanlar tarafından yorumlanmakta ve evinize uyum sağlayacak boya renklerini seçmenize yardımcı olacak açıklamalarda bulunmaktadır. Siz de evinize veya ofisinize en uygun boya badana renkleri ile daha kaliteli ve huzurlu bir ortam oluşturabilirsiniz.

Boya Badana Renk Seçimi Neden Önemlidir?

Kimi zaman bir renk ortamın tüm güzelliğini emerken kimi zaman ise ortama renk ve ışık saçmakta, güzellik katmaktadır. Bunun sebebi ortama ve çevreye uygun boya badana seçimi yapılmasıdır. Doğru boya renkleri doğru ortamı beraberinde getirecektir.

Evin yapısı, genişliği, konumu, mobilyaları, duvarları, zemin yapısı gibi etmenler boya badana renkleri seçiminde etkili olan faktörlerdir. Eğer 2018 boya badana trendleri dikkatinizi çektiyse modayı takip etmek size biraz daha yardımcı olabilir. Trendler sizin gözünüze daha hoş gelecek veya yeni boya badana fikirlerinin aklınıza gelmesini sağlayacaktır.
2018-boya-trendleri

2018 Boya Renkleri Trendleri

2018 boya renkleri simgesel anlamlar taşıyan 3 ana başlık altında toplanmıştır. Renk paleti olarak bahsedebileceğimiz bu tonlar boya badana yaptırmak isteyenler için güzel birer boya badana ustası önerileri olarak gözünüze çarpabilir. Hayalinizdeki iç dekorasyon için ilk adımı güzel bir renk seçimi ile yapmak, sonrası için düşünülebilecek alçıpan tv ünitesi modelleri, gergi tavan modelleri veya asma tavan modelleri için de ortamı uygun hale getirecektir. Bakalım, 2018 boya renkleri trendleri nelerdir?

Affinity Boya Badana Renkleri

2018-boya-badana-renkleri-affinity

Affinity renk paleti içerisinde bulunan boya renkleri; dengeleyici kahverengi, hareketli fuşya ve çarpıcı mavidir. İç dekorasyon anlamında duvarların mekanlar ve odalar arasındaki bağlantısını kuvvetlendirmesi adına uygulanabilecek ferah ve rahat boya badana renkleri olarak belirlenmiştir. Eviniz için mobilyalarınızla rahatlıkla uyum sağlayabilir, dekoratif olarak diğer alçıpan unsurlarla eşleştirebilirsiniz. Mobilyalarınızda mavi ve kahverengi tonlarını bir araya getirebilir, böylece affinity boya renkleri ile iyi birer bağlantı sağlamış olursunuz. Eviniz tasarımı sizin elinizde!

Connectivity Boya Badana Renkleri

2018-boya-badana-renkleri-connectivity

Bu renk paleti, adından da anlaşılabileceği gibi teknoloji ve dijitalleşme çağını andıran pikselleri ve teknik detayları barındırmaktadır. Connectivity renk paleti içerisinde mavi, sarı, turuncu ve yeşil bulunmaktadır. Dijital çağın gereklerini simgeleyen bu tonlar,; ajanslar ve yeni fikirler üretmek isteyenler için ilham kaynağı oluşturmaktadır. Ofisler ve mağazaların iç dekorasyonu için de gayet uyum yaratabilecek connectivity boya renkleri modern yapısı ile 2018 boya badana trendleri için kuvvetli bir adaydır. Evlerinizde eşleştirebileceğiniz ahşap sandalyeler ve mavi koltuklar ile sıcak sarılar ve yeşil tonları tercih edebilir, canlılığınızı tarzınızla yansıtabilirsiniz.

Sincerity Boya Badana Renkleri

2018-boya-badana-renkleri-sincerity

2018 boya badana trendleri için bir diğer seçenek sunan sincerity boya renkleri paleti sadeliği temsil etmektedir. Modern yaşamın koşuşturmacası ve kargaşasını bir kenara bırakıp evinde sessiz ve sakin bir ortam arayanlar için en ideal boya badana renkleri sunmaktadır. Yumuşak ve nötr renklerin ağırlıkta olduğu bu palet, gözü yormayan enerji depolamanızı kolaylaştıracak tonlar içermektedir. Yeşil, kahverengi, gri, pembe gibi renklerin puslu ve sönük tonları ile mobilyalarınızla da kolaylıkla uyum sağlayabilir, açık ve koyu renk kontrastlarından uzak durarak evinizi modern bir sakinliğe bürüyebilirsiniz.

2018 boya trendleri ile evinizi güzelleştirmek için bizi arayın!Bir cevap yazın

Hemen Ara