2018 Yılına Damgasını Vuracak Asma Tavan Modelleri

Asma tavan; mevcut yapıların çelik, betonarme veya ahşap tavanının altına dekoratif alçıpan panellerin yerleştirilmesi ile oluşturulan estetik ve şık görünümlü tavan modelleridir.

Son zamanların ofis ve ev tavan sistemleri için moda uygulaması olan asma tavan modelleri, sağladığı şık ve estetik görünüm ile yaşam alanlarının havasını tamamıyla değiştirmektedir. Salon, oturma odası, yatak odası, çocuk odası, mutfak ve banyo dahil olmak üzere uygulanabilen asma tavan modelleri, hem şık hem de dekoratif bir detay olarak göze çarpmaktadır.

Her ortama uygun ışıklandırma armatürleriyle bezenen, mobilya ve zemin ile uyum sağlayabilen 2018 asma tavan modelleri insanlara hayalindeki yaşam alanlarını oluşturma ve huzurlu bir ortam yaratma imkanı sağlamaktadır. Doğru alçıpan asma tavan ustası ile uygulandığında ulaşabileceğiniz başarılı asma tavanlar ile evinizi titiz ve sağlam bir çalışma sonucunda temiz bir biçimde güzelleştirebilirsiniz.

2018 Asma Tavan Modelleri

asma-tavan-modelleri-alcipan-isikli-tavan asma-tavan-modelleri-alcipan-asma-tavan

asma-tavan-modelleri-alcipan-tavan asma-tavan-modelleri-2018-model

asma-tavan-modelleri-salon asma-tavan-modelleri-alcipan-modelleri

Asma tavan modelleri 2018 yılında da ev, ofis ve alışveriş merkezlerinde yerlerini alacak. Peki doğru alçıpan asma tavan modeli nasıl seçilmeli? Yaşam alanlarına uyum sağlayan bir model, çok daha verim sağlayacaktır. Bu nedenle ilk önceliğiniz evinize veya ortama uygun dekoratif bir asma tavan modeli belirlemek olmalıdır. Mobilyalar, duvar boyası renkleri, fayans veya seramikler, zemin etkili rol oynar. Asma tavan modelleri, yaşam alanına doğrudan etki sağlayacak bir unsur olarak tüm bu etkenlere de olumlu destek sağlayacaktır. Yaşam alanınıza ferah bir görünüm sağlayacaktır.

asma-tavan-1 asma-tavan-2

Asma tavan modelleri, yapılara verdiği güzel ve modern havanın haricinde hijyenik ve dayanıklı yapısı ile de kullanıcılar için iyi sebepler sunmaktadır. 2018 alçıpan asma tavan her ortama ve alana uygun dekoratif bir yapı sunabilmektedir. Bu süreçte profesyonel alçıpan ustası ile çalışmak doğru ve güzel sonuçlara götürecektir. Alçıpan tavan çözümleriyle size güven verecek bir alçıpan asma tavan ustası ile çalışmalısınız.

asma-tavan-5 asma-tavan-3

Kaya Tadilat olarak, asma tavan yaptırmak isteyenler için hayallerindeki modelleri oluşturmalarına yardımcı olmak istiyoruz. Hayalinizdeki eve ulaşmak için en güzel asma tavan modelleri ile karşınızdayız. Yapmanız gereken tek şey ise bizi aramak. Arayın hayallerinize kavuşun!Bir cevap yazın

Hemen Ara