En Şık ve Modern Asma Tavan Modelleri 2018

Birbirinden güzel asma tavan modelleri ile salonunuza ışık katın.

Hepimizin bildiği üzere alçıpan bir çok alanda dekoratif çözümler sağlamakta, tadilat gereklerini yerine getirmektedir. Alçıpan ustası tarafından evler, oteller, alışveriş merkezleri ve sinema salonları gibi sınırsız alanda farklı çeşitlerle uygulanmaktadır. Bölme duvar, duvar giydirme veya en sık kullanılan asma tavan modelleri ile alçıpan ustası ihtiyacı doğmaktadır.

Alçıpan ustası konusunda dikkat etmeniz gereken şey nedir?

Tadilat ve dekorasyon anlamında alçıpan ustası piyasada bol olmakla birlikte asma tavan uygulamaları için işini profesyonelce yapan birini bulmak, en uygun alçıpan ustası fiyatları kapsamında çalışmak herkese kısmet olmayabilir. İstanbul alçıpan ustası sektörü diğer şehirlere nazaran daha geniş kapsamda ve nitelikte olup asma tavan uygulamaları için sınırsız sayıda çeşit ve model bulunur. Eviniz, ofisiniz veya mağazanız için asma tavan uygulamaları yaptırabilir, en uygun alçıpan ustaları ile çalışma imkanı bulabilirsiniz.

Birkaç tane asma tavan modelini inceleyelim.

asma-tavan-modelleri-alcipan-asma-tavan asma-tavan-modelleri-alcipan-isikli-tavan

asma-tavan-modelleri-alcipan-modelleri asma-tavan-modelleri-alcipan-tavan

Ev ve işletmelerde asma tavan modellerini sıkça görmüşsünüzdür. Salon, oturma odası, yatak odası ve çocuk odası başta olmak üzere tüm odalarda asma tavan uygulaması yapılabilir. Görsellerde görüldüğü üzere asma tavan bulunduğu ortama renk ve hava kazandırmaktadır. Bu nedenle asma tavan üzerine yapılan yatırımı kat kat fayda olarak geri kazandırmaktadır.

Asma tavan modelleri hakkında bilmemiz gerekenler neler?

Alçıpan Asma Tavan Modelleri

Son zamanlarda sıkça duymaya başladığımız asma tavan uygulamaları, tavan dekorasyonu için son derece kaliteli ve şık çözümler sunmaktadır.

İstanbul alçıpan sektöründe de önemli bir yer edinen asma tavan, fiyat kalite oranında uygulanabilecek niteliktedir. Elbette doğru alçıpan ustası ve asma tavan seçimi ile yaşam alanlarınızı yepyeni bir havaya sokabilirsiniz. Kısaca belirtmek gerekirse tavanın altına yerleştirilen ikinci bir tavan özelliği taşır. Dekoru, rengi veya şekli alçıpan ustası tarafından uygun bir biçimde seçilmelidir.

asma-tavan-modelleri-2018-model asma-tavan-modelleri-2018

asma-tavan-modelleri-alcipan-ustasi alcipan-asma-tavan-modelleri

Asma tavan uygulamalarının sıkça tercih edilmesi ardındaki neden alçıpan asma tavan özellikleridir.

Neden asma tavan?

Maliyetinin düşük olması bunun başlıca sebebidir. Hem alçıpan ustası için hem de asma tavan için düşük fiyatlara uygun çözümler edinilebilir. İnsan vücudu ile aynı oranda olan ph değeri sayesinde sağlıklı ve zararsız bir sistemdir. Hızlı ve kolay montaj sağlaması da alçıpan ustası tarafından kolaylık sağlar. Kırılmaya, neme ve soğuğa dayanıklıdır. Afet durumlarında dayanıklılık sağlar. Ayrıca yarım saate kadar yangına dayanıklıdır.

Dekorasyona Uygun Asma Tavan Modelleri

Evinize, ofisinize veya mağazanıza uygun dekoratif çözümler için oldukça fazla sayıda alçıpan asma tavan modelleri seçebilir, kolay ve hızlı montajı sayesinde uygun fiyata dekorasyon sağlayabilirsiniz. Tavan ve duvar dekorasyon çözümlerinden en iyi işçiliğe sahip alçıpan ustası ile faydalanmak size ve evinize konfor katacak, yepyeni bir yaşam alanına sahip olacaksınız.

asma-tavan-modelleri-1 asma-tavan-modelleri-2

asma-tavan-modelleri-3 asma-tavan-modelleri-5

Her evin tarzına ve dekorasyonuna özel ve güzel asma tavan örnekleri ile evinizde huzurlu ve mutlu saatler geçirebilirsiniz. Işıklandırması ve dekoratif şekilleri ile asma tavan modelleri en şık ve modern salonlar için en uygun çözümü sağlamaktadır.

Yatak Odası Asma Tavan Modelleri

Asma tavan modelleri yatak odası için ideal bir görünüm oluşturmakta, iç tasarımı olumlu yönde tetiklemektedir. Birbirinden güzel asma tavan modelleri ile yatak odası ışıklandırma sistemi meydana getirebilirsiniz. Yatak odası renginiz ile birlikte dekorasyona uyum sağlayacak desen ve modeli belirleyebilirsiniz.

yatak-odasi-asma-tavan-modelleri-1 yatak-odasi-2-asma-tavan-modelleri

yatak-odasi-3-asma-tavan-modelleri yatak-odasi-asma-tavan-modelleri-4

Son derece esnek renk, desen ve yapılara sahip yatak odası asma tavan modelleri, huzurla uyuyacağınız ve sabahları güzel bir ortama uyanabilmenize olanak tanımaktadır. Güzel sabahlar için güzel asma tavanlar…

Oturma Odası Asma Tavan Modelleri

Yaşam alanlarınızın her köşesinde asma tavan modelleri ile uyum sağlayacak dekoratif çözümler üretebilirsiniz. Oturma odası asma tavan modelleri sayesinde misafirlerinize şık ve modern ortamlar sunabilirsiniz. Alçıpan ustası titiz ve ince işçilikle oturma odasını eski halinden çok daha güzel hale getirmektedir.

oturma-odasi-asma-tavan-modelleri-1 oturma-odasi-asma-tavan-modelleri-2

oturma-odasi-asma-tavan-modelleri-3 oturma-odasi-asma-tavan-modelleri-4

Mutfak Asma Tavan Modelleri

Yaşam alanlarınızın her noktasında asma tavan modelleri tercih edilebilir. Alçıpan tavan tasarımı olarak dilediğiniz desen ve renklerde mutfak asma tavan modelleri bulabilirsiniz. Profesyonel alçıpan ustası yardımıyla kolayca mutfak asma tavan modelleri uygulanabilir ve başarılı sonuçlar edinilebilir.

mutfak-asma-tavan-modelleri-1 mutfak-asma-tavan-modelleri-2

mutfak-asma-tavan-modelleri-3 mutfak-asma-tavan-modelleri-4

Alçıpan asma tavan modelleri, hem dekorasyona uyum sağlama potansiyeli hem de iç mimariye sağladığı katkı ile sıradan evleri muhteşem ortamlara çevirebilmektedir. Bu nedenle son dönemin vazgeçilemeyen modası haline gelmiştir. Profesyonel alçıpan asma tavan ustası tarafından uygulanabilecek zor tasarımlar, evinize titizlikle uygulanır, sonucunda son derece güzel ve yaşanılabilir evler meydana gelir.

Dekorasyona uygun asma tavan modelleri ile evinizin tarzını bozmadan yeni bir ışık katabilirsiniz.

 Bir cevap yazın

Hemen Ara