Avcılar Boyacı Ustası

avcilar-boyaci-ustasi

Avcılar ve çevresi için vermiş olduğumuz ev boyama ve ofis boyama hizmetlerimizden bizi hemen arayarak en uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz.

İstanbul boya badana hizmetlerini yıllardır süregelen tecrübemiz ve prensiplerimizle en iyi şekilde size sunmaktan gurur duymaktayız. Profesyonel boya ustalarımız, kaliteli malzememiz ve yüreğimizle duvarlarınızı renklendirmek için hazırız. Avcılar boya badana hizmetini en sağlam yerden almak istiyorsanız, işinin hakkını veren boya badana ustaları ile projenizi bir günde tamamlamaktayız. Böylece tadilat ve boya badana işlerinizi kısa sürede biterek normal yaşantınıza devam edebilirsiniz.

Avcılar Boyacı Ustası |  Kaya Tadilat’ı Neden Tercih Etmelisiniz?

Avcılar boya badana işlerinizi en güvenilir ellere teslim etmek istiyorsanız profesyonel çalışma anlayışımız ile hayalinizdeki duvarları size kazandırmak, güveninizi boşa çıkarmamak için elimizden gelenin en iyisini vermekteyiz. Aradığınız hizmet, güvenilir ve profesyonel boya badana ustası ise Avcılar boyacı ustası size her zaman en yakın!

Kaya Tadilat olarak çalışma prensiplerimiz; dürüstlük, samimiyet, çalışkanlık ve titizlik. Size ve hayalinize en içten dokunuşlar için Avcılar boyacı ustası ve ekibimiz her zaman hazır.

Avcılar Boyacı Ustası | Boya Badana Fiyatları Nasıl?

Avcılar boya badana fiyatları nasıl hesaplanır? Öncelikle boya badana yaptırmadan önce daire boyama yapılacak alan ve m2 genişliği belirlenmelidir. Bu ölçekte boyacı ustası fiyatları kaba taslak verebilir. Örneğin; 3+1 ev boyama, m2 genişliği 120 ise bu ölçekte boya ve malzeme gideri, bunun üzerine de Avcılar boya badana ustası işçilik bedeli eklenerek hesaplama yapılabilir.

daire-boyama-fiyatlari-2018

Avcılar boya badana fiyatları neye göre belirlenir? Boya badana ustası fiyatları belirlenirken evin genişliği, oda sayısı, eşya durumu ve malzeme kalitesi en önemli etkenlerdir. Bir daire boyama fiyatları için öncelikli hesaplanacak tutar ev genişliğine göre duvarlara harcanacak boya fiyatıdır. Ancak talep edilen boya çeşidine göre de fiyatlar değişmektedir. Yani boya kalitesi ile doğru orantılı olarak boya badana fiyatları da değişir. Elbette ev boyama için belirlenen m2, boyacı ustası işçilik bedeline de yansır. Ev ne kadar genişse bedel o kadar artacaktır. Eğer ev boyama yapılacak alan eşyasız ise ücrette indirim yapılır çünkü Avcılar boyacı ustası için evin eşyasız olması avantaj sağlayacaktır.

Hemen Ara