Beşiktaş Boyacı Ustası

besiktas-boyaci-ustasi

Beşiktaş boya badana hizmetleri için en uygun teklif ve profesyonel ekibimizle her zaman hazırız.

İstanbul boya badana, ev dekorasyonu ve iç mimari anlamında ilk ve en önemli noktadır. Bir evin dekorasyonu tam anlamıyla gerçekleşmesi için duvar ve tavan boyası ve boya renkleri en etkili olan unsurlardır. Bu nedenle boya badana ustası ve işçilik bu hususta dekorasyonun başladığı nokta olarak kabul edilebilir.

Evinizin veya ofisinizin tarzını belirlemek her zaman sizin elinizdedir. Daire boyama yaptırmak evinize yapabilen en garanti yatırımdır. Kaliteli ve profesyonel boya badana ustası evinizi bir saraya dönüştürebilir. Bunu asma tavan, alçıpan tv ünitesi veya fayans modelleri ile desteklemek ise sizin elinizdedir. Beşiktaş boyacı ustası, size en sağlam temeli oluşturmak için var gücüyle çalışacak ve en güzel boya badana hizmeti için elinden geleni yapacaktır. Beşiktaş gibi nadide bir ilçede güzel bir performans sergilemek hem bizim hem de boya badana ustası açısından tarifsiz bir keyif olacaktır.

Beşiktaş Boyacı Ustası | Kaya Tadilat’ı Neden Tercih Etmelisiniz?

İstanbul Avrupa yakası genelinde; Beşiktaş, Sarıyer, Şişli, Kağıthane, Eyüp başta olmak üzere profesyonel boya badana hizmeti vermeye devam etmekteyiz. Ev boyama, daire boyama, ofis boyama ve dış cephe boyama dahil yaptığımız her işi kendi işimizcesine önemsemekte, yolumuza bu prensipte devam etmekteyiz.

Sizin eviniz, bizim evimiz…

Beşiktaş boyacı ustası arıyorum, diyorsanız doğru yerdesiniz. Beşiktaş ev boyama alanındaki uzmanlığımız ve yılların vermiş olduğu tecrübe ile en temiz ve en titiz işçilik ile evlerinizi güvenle bize teslim edebilmenizi sağlıyoruz. Önceliği verdiğimiz güven ve samimiyet kavramlarından asla sapmayarak, yolumuza dürüst ve emin adımlarla devam etmekteyiz. Prensiplerimizi şu kavramlar üzerinde toplamak mümkün:

  • Dürüstlük
  • Samimiyet
  • Güvenilirlik
  • Çalışkanlık

Beşiktaş Boyacı Ustası | Boya Badana Fiyatları Nasıl?

İstanbul’un hemen hemen her bölgesinde boya badana fiyatları benzer ölçekte olup aynı unsurlara bağlı olarak değişmektedir. Ev boyama fiyatları için etkili unsurlar şunlardır:

  • Oda sayısı
  • Alan genişliği
  • Eşya durumu
  • Boya cinsi
  • Boya kalitesi

Beşiktaş boya badana fiyatları her eve göre değişmektedir. Oda sayısı ve ev genişliği hesaba katılarak kaba bir fiyat listesi sunmak mümkündür. Talebe göre değişecek boya badana malzeme giderleri ise toplam hesaba etki etmektedir. Örnek vererek listeleyecek olursak boya badana fiyatları aşağıdaki gibidir.

besiktas-daire-boyama-fiyatlari-2018

Beşiktaş Boya Badana Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

Beşiktaş boya badana fiyat hesaplama yapılırken etkili olan bu faktörler göz önünde bulundurularak evinize en uygun teklifleri sunmaktayız. Ev boyama için oda sayısı ve m2 cinsinden alan genişliği hesaplanarak duvar için ne kadar boya gideceği belirlenir. Örneğin; 1+1 ev boyama için malzeme gideri 60 m2 ile 80 m2 arasındaki daireler için 200 – 400 lira aralığında iken 80 m2 ile 100 m2 arasındaki daire boyama için malzeme gideri 300 – 500 lira aralığında olacaktır. Boya badana ustası işçiliği ile birlikte toplam hesaplanacak olursa Beşiktaş daire boyama fiyatları 1+1 ve yaklaşık 70 m2 için 800 lira olacaktır. Yaklaşık 90 m2 için ise boya badana fiyat hesaplama sonucu 1000 lira olacaktır.

Hemen Ara