Daire Boyama Fiyatları 2018

Daire boyama; apartman, ofis veya rezidans daireleri başta olmak üzere her türlü alan genişliğinde, boya badana ustası tarafından istenilen boya renkleri ile uygulanabilir.

İstanbul başta olmak üzere özellikle büyük ve kalabalık şehirlerde yaşayan bizler için huzurlu bir evde zaman geçirebilmek çok değerli hale gelmiştir. Günlük yaşamın ağır ve tempolu gidişatı insanların ev içerisinde ailesiyle zaman geçirebilme imkanını kısıtlar hale gelmiştir. Bu nedenle evimizde mutlu ve huzurlu dakikalar geçirmek, misafirlerimizi ağırlamak ve güzel bir ortamda yıllarımızı geçirmek amacındayız. Hal böyle olunca evimizi en güzel ortama çevirmek de bizim elimizde. İç dekorasyon ve boya badana ile evlerimizi güzelleştirebilir, huzur bulacağımız bir ortam meydana getirebiliriz.

neden-daire-boyama
Evlerimizde huzurla ve keyifle zaman geçirebilmek adına tarzımıza uygun renkler ile donatılmış bir evde yaşamak için daire boyama yaptırmak oldukça büyük önem kazanmıştır. İstanbul daire boyama yaptırmak için 2018 boya trendlerini inceleyebilir, size huzur katacak renk seçiminizi yapabilirsiniz. Eviniz ile en güzel uyumu sağlayacak boya renkleri ile hayalinizi gerçekleştirin.

Daire Boyama için Boya Badana Ustası Nasıl Bulunur?

Evinizi güzelleştirmek için atılabilecek ilk adım şüphesiz ki daire boyama ve profesyonel bir boyacı ustası bulmaktır.

Profesyonel boya badana ustası bulmak neden önemlidir? Çünkü, daire boyama herkes tarafından yapılabilecek basit bir iş değildir. Ustalık gerektiren bu meslek, daire boyama ve sonuçlarını etkilemektedir. Evinizin beklentileriniz ile doğru orantılı olarak güzelleşmesini istiyorsanız kurumsal olmayan tadilat ve boya badana firmaları ile çalışmamanızı öneririz.boya-badana-ustasi-kaya-tadilat

2018 daire boyama yaptırmak için doğru boya badana ustası ile çalışmak size büyük bir avantaj sağlayacaktır. Aksi takdirde siz ve eviniz ile uyum sağlayamayan bir boyacı ustası ile istenilen verim alınamayacak, işçilik kısmında sorunlar meydana gelebilecektir. Hem daire boyama fiyatları açısından hem de kalite açısından doğru orantılı olan boya badana ustaları ile çalışmak size ve evinize olumlu olarak yansıyacaktır.

İstanbul boya badana ustası bulmak için güzel referanslar ve kalite doğru bir seçim için başlıca faktörlerdir. 2018 daire boyama fiyatları ile orantılı, işini layıkıyla yerine getirebilen, profesyonel boya badana ustaları günümüz koşullarında internet arama sonuçlarında kolaylıkla bulunabilmektedir. Hem ev boyama fiyatları 2018 karşılaştırılabilir hem de boya badana örnekleri incelenebilmektedir. Böylece daire boyama seçiminizi online olarak yapabilir, dilediğiniz boya renginize karar verebilirsiniz. Bizi her zaman arayarak boya badana ve daire boyama fiyatları hakkında sorularınızı sorabilirsiniz.

İstanbul Daire Boyama Fiyatları 2018

İstanbul daire boyama fiyatları; evin metrekare cinsinden genişliğine, malzeme ve boya cinsine, eşyalı olup olmamasına göre değişmektedir.

Boya badana uygulaması yapılmadan önce daire genişliğine göre malzeme ve boya cinsine göre gider hesaplanır. Örneğin; 1+1 daire boyama için yeterli olacak boya, 3+1 ev boyama için yetersiz kalacaktır. Boya maliyeti gider olacağı için boya badana işçiliği ayrı olarak hesaplanır. Ortalama boya gideri ve boya badana ustası maliyeti hemen hemen yarı yarıya olarak düşünülebilir.

daire-boyama-fiyatlarimiz

1+1 Daire Boyama Fiyatları

İstanbul ev boyama için en uygun fiyatlar elbette ki 1+1 daire boyama için geçerli olacaktır. 60 m2 ile 80 m2 arasında değişen 1+1 daire boyama için malzeme gideri 200 – 400 lira olacaktır. Boya badana işçiliği de ortalama 400 – 600 lira olacaktır. İstanbul için 80 m2 – 100 m2 arasında değişen 1+1 daire boyama fiyatları için ise kaliteye göre malzeme gideri 300 – 500 lira arasında olacaktır. İşçilik eklendiğinde ise toplam 1000 lira civarında olacaktır.

2+1 Daire Boyama Fiyatları

İstanbul ev boyama fiyatları, dairelerin genişliğine göre değiştiği için malzeme ve işçilik gideri ile birlikte 2+1 daire boyama fiyatları bir seviye daha yukarıda seyretmektedir. Genişliği 70 m2 ile 90 m2 arasında değişen daireler için malzeme gideri 300 – 500 lira ve boya badana işçiliği yaklaşık 500 – 700 lira olacaktır. Yani 90 m2’lik bir ev boyama fiyatı ortalama 1000 lira olacaktır. 90 m2 ile 120 m2 arasındaki 2+1 daire boyama için fiyat artacaktır. Yaklaşık 1200 lira tutarında 120 m2’lik 2+1 evinizi boyatabilirsiniz.

3+1 Daire Boyama Fiyatları

İstanbul daire boyama için en çok talep gören 3+1 daire boyama, malzeme bakımından m2 ile orantılı olarak daha ekonomik olarak görülebilir ancak elbette gider daha fazla olacağından 90 m2 ile 120 m2 arasında değişen 3+1 ev boyama fiyatları yaklaşık 1200 lira olacaktır. Aynı oranda malzeme kalitesi ile 120 m2 ile 140 m2’lik 3+1 daire boyama işçilik dahil 1500 lira civarında tutacaktır.2 yorum

Bir cevap yazın

Hemen Ara