Ev Boyama

Ev boyama; her türlü kapasitede daire ve oda için hayal ettiğiniz duvar renkleri ile boya badana ustası tarafından titizlikle uygulanmaktadır.

İnsanlar boya badana yaptırmak için evini doğru ellere teslim etmek ister. Profesyonel bir boya badana ustası, evinizi mükemmel hale getirebileceği gibi yeterli seviyede olmayan kişiler tarafından uygulanan boya badana sönük kalabilir, ev boyama için tercih edeceğiniz usta, işinin ehli olup kurumsal bir firma tarafından yönlendirilmelidir. Böylece evinizi kurumsal bir dekorasyon firmasına teslim ederek güvence altında olursunuz.

İstanbul boya badana ustası için doğru iletişim kanallarını kullanmak ve profesyonel ellere ulaşmak için iyi bir araştırma yapmanızı öneririz. Tecrübe ve profesyonel işçilik bir ev boyama için oldukça önemli kavramlardır. Bu nedenle güvenilir boya badana ustaları ile çalışmak güzel sonuçlara dönüşecektir.

ev-boyama-boya-badana-ustasi

Ev Boyama için Boya Badana Ustası

İstanbul boya badana ustası arayışınıza en kaliteli ve profesyonel çözümleri sunmaktayız.

Ev boyama için ihtiyacınız olacak boya badana ustası kesinlikle tecrübeli ve profesyonel olmalıdır. İstanbul boya badana sektörü içerisinde en az 10 sene geçirmiş olması ve ne kadar tecrübesi olursa o kadar iyi bir sonuç çıkaracağından emin olabilirsiniz. Birçok boya badana ustası arasından doğru seçimi yapmak elbette ki kolay olmayacaktır ancak iyi bir araştırma yapmak, referansları incelemek size fayda sağlayacaktır.

Daire boyama uygulaması için profesyonel ve güvenilir bir boyacı ustası bulmak her zaman kolay olmayabilmektedir. Zira, kimse dayanıksız ve hatalı bir çalışma ile karşılaşmak istemez. İstanbul boyacı ustası bakımından oldukça bol gibi görünse de bu çokluk içerisinden elek geçirmek gerekmektedir. Hayalinizdeki duvarlara ulaşmak için ev boyama yaptıracağınız firmayı ve boya ustasını çok dikkatli seçmelisiniz.

Ev Boyama Fiyatları

İstanbul ev boyama fiyatları; daire genişliği, eşya durumu, oda sayısı, boya türü, tavan ve kapı boyası gibi etkenlere bağlı olarak değişmektedir.

Ev boyama uygulanacak dairenin boya badana ustası tarafından keşfedilmesi gerekir. Boya badana fiyatları birçok unsura bağlı olarak hesaplanır. Örnek verilecek olursa, 3+1 ev boyama fiyatları ile 2+1 ve 100 m2 genişliğindeki bir ev boyama farklı sonuçlar verecektir. Daire genişliği ve oda sayısı ev boyama fiyat hesaplama için başlıca gereklerdir. Boya badana ustası dairenin genişliğine ve oda sayısına göre malzeme ve boya tedarik edecektir. Bunun yanı sıra boya türüne göre gider artacaktır. Örneğin; sentetik boya ile italyan boya arasındaki malzeme gideri farklı olacaktır.

ev-boyama-fiyatlari-nasil-hesaplanir

Ev Boyama Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

Boya badana fiyatları hesaplanırken dairenin genişliği ve oda sayısından yola çıkılarak ev boyama için kullanılacak malzeme gideri belirlenir. 1+1 daire boyama yapılacaksa, m2 genişliği hesaplanmalı ve bu ölçekte hangi boya türünün ne kadar gideceğine göre ev boyama fiyatlarına eklenmelidir. Örneğin; 100 m2 ev boyama için malzeme gideri 400 lira ise bunun üzerine eklenecek işçilik bedelidir. Boya badana ustası işçilik için yine m2 ve oda sayısı gözetilerek ücret almaktadır.

Ev boyama fiyatları için başlıca etkili olan maddeler; oda sayısı, ev genişliği, boya kalitesi, eşya durumu, tavan ve kapı boyasıdır.

Boya badana ustası, işçilik bedeli belirlerken ev boyama yapılırken eşya durumunu gözetmektedir. Eşyalı daire boyama ile eşyasız daire boyama arasında fiyat hesaplama farkı oluşur. Eşyasız bir ev boyama, boyacı ustasına avantaj sağlamaktadır. Bu nedenle daha düşük bir fiyat ortaya çıkacaktır. İstanbul boya badana ustası için önemli olan diğer noktalar ise tavan ve kapının boyanıp boyanmayacağıdır. Eğer tavan veya kapı boyanacaksa yine m2 üzerinden boya badana fiyatları eklenmektedir.

daire-boyama-fiyatlari-2018

1+1 Ev Boyama Fiyatları

Ev boyama fiyatları için en uygun sonuç elbette ki 1+1 daire boyama için ortaya çıkacaktır. Oda sayısı ve genişlik olarak 60 m2 ile 80 m2 olan evlerin daire boyama fiyatları belirlenirken yaklaşık olarak 200 – 400 lira malzeme gideri çıkacaktır. İstanbul boya badana işçiliği de ortalama 400 – 600 lira olarak düşünülürse ev boyama fiyatı en az 600 lira olacaktır. 1+1 daire boyama için 80 m2 – 100 m2 arasında değişen evler için ise daire boyama fiyatları için ise malzeme gideri 300 – 500 lira ve işçilik ile birlikte 1000 lira civarında olacaktır.

2+1 Ev Boyama Fiyatları

Ev boyama fiyatları hesaplama mantığı ile dairenin genişliğine göre boya gideri yaklaşık 100 – 200 lira artacaktır. Dairelerin genişliği yaklaşık 70 m2 ile 120 m2 arasında değişir. Minimum malzeme gideri 300 lira olacaktır ve boya badana ustası işçiliği yaklaşık 500 – 700 liradır. 2+1 ev boyama fiyatları için en az 800 lira bütçe çıkarmanız gerekir. 90 m2 ile 120 m2 arasındaki 2+1 daire boyama fiyatları artacaktır. 90 m2 üzeri ev boyama fiyatları ise ortalama 1200 lira olacaktır.

3+1 Ev Boyama Fiyatları

İstanbul ev boyama için 3+1 daire boyama işçilik bedeli diğerlerine göre doğal olarak daha fazla olacaktır ancak malzeme oranı bakımından daha ekonomik olarak görülebilir. 90 m2 ile 120 m2,  3+1 ev boyama fiyatları malzeme ve boyacı ustası işçilik bedeli ile birlikte genişliğe ve eşya durumuna göre minimum 1200 lira olacaktır. Elbette malzeme kalitesi ev boyama fiyatları için etkili olurken, 120 m2 ile 140 m2, 3+1 daire boyama 1500 lira olacaktır.

Ev boyama fiyatları hakkında net sonuçlar için bizi hemen arayarak boyacı ustamızı ücretsiz keşif için çağırabilirsiniz.

 Bir cevap yazın

Hemen Ara