Gergi Tavan Modelleri m2 Fiyatları

Son dönemin dekorasyon modası gergi tavan, sıkça duymaya başlamış olduğumuz alçıpan benzeri tavan uygulaması yöntemidir.

Birbirinden farklı gergi tavan modelleri olduğu gibi gergi tavan ustası  tarafından da serbest biçimde şekillendirilebilir. Kolayca istenilen formlara bürünebilmesini sağlayan özel alüminyum yapısı sayesinde dekorasyon anlamında çeşitlilik sağlar. Bu da gergi tavan modelleri ortaya çıkmasında önemli bir etken oluşturur. Birçok farklı gergi tavan modelleri olduğu için her eve veya ofise uygun çeşitleri görmek mümkündür. Hayalinizdeki ev için uygulayabileceğiniz tarzı seçmeniz yeterli olacaktır. Her renk ve tasarımı gergi tavan ile oluşturmak ve uygulamak mümkündür.

İstanbul gergi tavan ustası bulmak, istediğiniz gergi tavan modelleri uygulama aşamasında en önemli faktördür. Doğru gergi tavan ustası doğru sonuçları ortaya çıkaracaktır. İster oturma odası ister salon veya çocuk odası… Dilediğiniz gergi tavan modelleri ile en güzel ev dekorasyonunu oluşturabilirsiniz. Evinizi veya ofisinizi her açıdan modern bir görünüme kavuşturacak gergi tavan modelleri, hayalinizdeki yaşam alanını ortaya çıkaracaktır.

gergi-tavan-modelleri-1 gergi-tavan-modelleri-2

Hangi Gergi Tavan Modelleri Bulunur?

  • 3D baskılı gergi tavan
  • Dijital baskılı gergi tavan
  • Lake gergi tavan
  • Transparan gergi tavan
  • Portatif gergi tavan

gergi-tavan-modelleri-3 gergi-tavan-modelleri-5

Hepsi birbirinden şık ve modern olan gergi tavan modelleri evinize, ofisinize veya mağazanıza uyum sağlayacak şekilde gergi tavan ustaları tarafından kolaylıkla monte edilebilir. Kişisel tercihinize göre görsel tercih edebilir, gergi tavan modelinizi zevkinize göre şekillendirebilirsiniz. Renk, desen ve tür seçiminde bulunarak doğru dekorasyon tasarımını elde edebilirsiniz.

İstanbul gergi tavan modelleri m2 fiyatları da belirlediğiniz seçimlere göre farklılık gösterir. Dijital baskı kalitesine, gergi tavan metrekare ve gergi tavan modelleri gergi tavan m2 fiyatları üzerinde etkili olur.

Gergi Tavan Modelleri

3D basklı gergi tavan modelleri; tavanda bir pencere etkisi yaratır ve 3D gergi tavan hissi uyandırır. Dilediğiniz görseli kullanabilir, ferah ve şık bir görünüm sağlamak için en doğru tercihtir. Üç boyutlu baskı kalitesi ve alanın genişliği gergi tavan modelleri fiyatları üzerinde etkili olur.

3d-gergi-tavan-modelleri

Dijital baskılı gergi tavan modelleri; gökyüzü, uzay, gökdelen, kuş veya bulut görselini dijital baskı ile gergi tavan haline getirebilir odanızı canlandırabilirsiniz. Görsel baskı boyutuna ve kalitesine göre dijital baskılı gergi tavan modelleri m2 fiyatı değişebilir.

dijital-baski-gergi-tavan-modelleri

Lake gergi tavan modelleri; sade ve ışıltılı bir görünüm elde etmek için kullanılan, sınırsız renk seçeneği ile gösteriş sağlayan gergi tavan modelleri arasındadır.  Genellikle lake gergi tavan modeli m2 fiyatları malzeme kalitesine ve metrekareye göre belirlenmektedir.

lake-gergi-tavan-modeller

Transparan gergi tavan modelleri; düz renk ve sade tercihte bulunanlar için oldukça uygundur. Transparan gergi tavan m2 fiyatları odanın alanına göre değişmektedir.

transparan-gergi-tavan-modelleri-1

Portatif gergi tavan modelleri; farklı bir tarz yaratan havuz genişliğine sahip gergi tavan uygulamasıdır. Gergi tavan ustası, portatif gergi tavan m2 fiyatı için alan genişliği ve kaliteye göre ücret uygulayabilir.

portatif-gergi-tavan-modelleri-1

Gergi Tavan m2 Fiyatları

Gergi tavan modelleri ve m2 alanına göre fiyatlar değişmektedir.

Gergi tavan modelleri; salon, oturma odası, yatak odası, çocuk odası ve mutfak dahil olmak üzere her evde, iş yeri ve mağazada uygulanabilir. Sınırsız çeşitliliği ve gergi tavan modelleri örnekleri bulunmaktadır. Uygulanabildiği her tavanda estetik ve modern unsurları beraberinde getiren gergi tavan m2 fiyatları ile de oldukça caziptir. Gergi tavan fiyatları; tavan alanına ve modele bağlı olarak belirlenirken malzemenin kalitesi işçilik bedeline eklenerek sonuç bulunur. Malzemenin m2 maliyeti üzerine gergi tavan ustası tarafından işçilik bedeli eklenir. Böylece, sonuç olarak gergi tavan m2 fiyatları hesaplanır.

Evinize veya ofisinize gergi tavan yaptırmak istiyorsanız, bizi hemen arayarak ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz. Size en yakın gergi tavan ustası mekanı ziyaret edecek ve size en uygun gergi tavan modelleri m2 fiyatları hakkında detaylı bilgilendirme yapacaktır.1 Yorum

Bir cevap yazın

Hemen Ara