Gergi Tavan

gergi-tavan-modelleri-1

Gergi Tavan Nerelerde Kullanılır?

Gergi tavan, her türlü yaşam alanı için uygulanabilen yapısı ile evini gergi tavan ustası ile şekillendirerek estetik bir görünüm kazandırmak için oldukça güzel bir yöntemdir. Genellikle salon ve oturma odası için tercih edilen gergi tavan ustaları, yatak odası, çocuk odası, mutfak ve banyo dahil uygulanabilir.
Ofis içi dekorasyon için de gergi tavan ustası tarafından uygulanacak tavan kaplama, düzgün ve pürüzsüz yüzeyiyle geniş alan aydınlatması için oldukça estetik bir çözüm üretir.

 

Gergi Tavan Faydaları

Her tavana, duvara ve zemine uygulanabilir yapısı ile istenilen ölçeklerde ve şekillerde dekore edilebilir.
Alev almayan bir yapıya sahiptir.
Düzgün ve pürüzsüz bir yüzey elde edilir.
Yaşam alanlarınıza estetik bir aydınlatma çözümü sağlar.
Toz tutmaz ve kolay temizlenebilir.
Kurulumu ve montajı kısa sürede yapılabilir.

Gergi Tavan Nedir?

Özel alüminyum yapısı ile ısıtılarak istenilen formlara bürünebilen, her zevke uygun renk ve şekillerde tasarlanabilen, hem tavan için hem de duvar ve zemin için rahatça uygulanabilen bir sistemdir.
Ev dekorasyonu için eşsiz bir detay olarak göze çarpan gergi tavan sistemleri, yaşam alanlarınıza hem renk hem de kalite katacak, gergi tavan ustaları tarafından zevkinize ve evinize göre profesyonelce tasarlanacak, en doğal gergi tavan teknikleri ile odalarınızda uyguladığınız her kare size huzur ve ilham verecektir. Hem gözünüze hem de tüm duyu organlarınıza sonsuz bir rahatlık tanıyacak gergi tavan sistemi en güzel yaşam alanlarını ortaya çıkaracak.

Gergi Tavan Nasıl Yapılır?

Gergi tavan ustası tarafından istenilen forma ısıtılarak kavuşturulan yapısı ile duvar ve tavan için uygulanabilen gergi tavan sistemleri; her türlü yaşam alanı ve ofis içerisinde estetik bir hava katmaktadır.
İstenilen desenlerde ve yapılarda dizayn edilebilen gergi tavan, aydınlatma armatürleri sayesinde yumuşak bir ışık kaynağı olarak odaya güzel bir dokunuş bırakır. Yaşam alanlarını renklendirerek anlam kazandıracak gergi tavan ustası, uygulayacağı polimer kaplama ve gergi tavan teknikleriyle hafif profillere taşıdığı gergi tavan malzemesini tavana monte eder. Alev almayan bir PVC membran olan gergi tavan, tavan kaplamasının ısıtılarak ve gerilerek uygulanması sebebiyle gergi tavan olarak bilinir.

gergi-tavan-modelleri-2

Hemen Ara