İstanbul Boya Badana Ustaları

profesyonel-boya-badana-boya-renkleri

İstanbul boya badana sektörü açısından oldukça büyük bir hacme sahiptir. Yüz ölçümünün büyük olması sebebi ile de metrekareye düşen ev sayısı oldukça fazladır. Ev sayısının fazla olması ve her geçen sene artan ev sayısı sebebi ile boya badana işinin de oldukça fazla talep gördüğünü ve ihtiyaç olarak da hızlı bir büyüme aldığını söyleyebiliriz.

Bu sebeple İstanbul boya badana ustaları çok fazla çalışarak sürekli kendilerini geliştirmektedirler. Artan müşteri ihtiyacına yönelik en iyi hizmeti verebilmek ve müşteri memnuniyetini de en üst seviyede karşılayabilmek için çok fazla çalışarak kaliteye önem vermektedirler.

Boya badana ustası seçilirken önemli olan en büyük şey fiyattan önce yapılan işte kaliteye verilen değerdir. Bir ustanın daire boyama işindeki  gösterdiği incelik ve hassaslık sektördeki tecrübesine en büyük kanıttır. Bir ustanın tabi ki işini hassaslıkla yapıp yapmadığını gösteren kriterler de vardır. Aşağıdaki yazımızda size kısaca bunlardan bahsedeceğiz.

İstanbul Boya Badana Ustaları Nasıl Bulunur?

İstanbul boyacı ustası arayan bir kişinin izleyebileceği birkaç yol bulunur. İnsan, güvenebileceği kişi veya kurumlarla çalışma eğilimindedir. Bu nedenle boya badana sektöründe de tanıdık tavsiyesi ve referanslar büyük rol oynar. Örneğin; bir boyacı ustası dükkanı olmasa bile işini en iyi şekilde, uzmanca yapabiliyorsa her çalışması ona yeni işler getirir. Boya badana çalışmaları ve referansları ile işini büyüten birçok kişinin sağlam boya badana firmaları kurduğuna şahit olmaktayız.

Kurumsal tadilat ve dekorasyon firmaları size yardımcı olabilecek en güvenilir yapıdır. Bu sayede evinizi profesyonel ellere emanet etmiş olursunuz. Yaşam alanlarınızı güzelleştireceğinden emin olduğunuz boya badana ustaları ile kurumsal bir iletişim halinde işinizi yürütebilirsiniz.

istanbul-boya-badana-ustalari-duvar-renkleri

İstanbul Boya Badana Ustaları Nasıl Çalışır?

İstanbul daire boyama ve boya badana hizmetleri veren boyacı ustaları belli bir plan doğrultusunda çalışmaktadır. Daire planı ve metrekare cinsinden alanı malzeme ve boya fiyatları hesaplanırken gereken bilgilerdir. Kabataslak verilen bilgiler doğrultusunda ortalama boya badana fiyatları sunulurken eksper yardımı ile ayrıntılı bilgiler toplanır ve son fiyatlar verilir. İşin protokol kısmı gerie bırakıldıktan sonra en uygun zamanda boya badana hizmeti başlar.

İstanbul boya badana ustaları belirttiğimiz ön anlaşma sonrası faaliyete en kısa sürede başlamaktadır. Malzeme ve boya maliyetinin üzerinde eklenen usta fiyatları toplam maliyeti ortaya çıkarır. Dairenin özellikleri; eşyalı olması, duvarların hasarlı olması, genişliği boyacı ustasının fiyatlarına etki etmektedir.

boya-badana-salon-duvar-renkleri

Bir boya badana ustasını seçerken bilmemiz gereken hususlar nelerdir?

Bir boya badana ustasının sektörde iyi olup olmadığını alanındaki tecrübesi belirlemektedir. İyi bir boya badana ustası daire boyama işine başlamadan önce evi iyice analiz etmekte , evin metrekaresi, duvarlarının yapısı, duvar kağıdı olup olmaması gibi durumları da belirlemektedir. Bu hususları göz önünde bulundurarak müşteriye en doğru fiyatı vererek müşteri ile anlaştıkları günde boya badana işine başlamaktadır. Duvar boyası da bu süreçte oldukça önemli bir noktadadır.

Genel olarak bir boya badana işi 1 ile 2 gün iş günü süresinde değişmektedir. Ofis, apartman gibi daha büyük bir işçilik gerektiren boya badana işi ise daha uzun sürede bitmektedir. Alanında uzman ve tecrübeli deneyimi olan bir boya badana ustası işini belirlediği süre içerisinde bitirerek müşteriye teslim etmektedir.

Boya badana esnasında ise uygulama sırasında titiz çalışmaya ve boya uygulamasında fırça kullanımına özen göstermektedir. Kaliteli boya ve boya uygulamalarının bilinmesi  oldukça büyük önem taşımaktadır.

Bu hususlara dikkat ederek uzman boya badana ustası seçtiğinizde hayalinizdeki evinizin duvarlarına ve en üst seviyede memnuniyete kavuşabileceğinizi garanti ediyoruz. Umarız ki size yardımcı olabilmiş ve usta seçiminde dikkat etmeniz gereken kriterlere bir nebze de olsa açıklık getirebilmişizdir.

En uzman boya badana ustalarını bulabilmeniz dileğiyle..

Hemen Ara