Şişli Boyacı Ustası

sisli-boyaci-ustasi

Şişli, Mecidiyeköy başta olmak üzere Kağıthane, Sarıyer, Beşiktaş gibi çevre bölgelerde boyacı ustası ihtiyacınızı karşılamak için hizmetinizdeyiz.

İstanbul’un her bölgesinde ofis boyama, daire boyama ve ev boyama hizmetleri için en profesyonel boya badana ustaları ile çalışmakta ve güzel referanslarımızın haklı gururunu yaşamaktayız. En güzel sonuçlara en güzel çalışmalar sonucu ulaşabileceğimiz biliyor, Şişli boyacı ustası olarak bölgemizin en tecrübeli ekiplerinden biri olarak eksiksiz hizmet sunmaktayız.

Şişli Boyacı Ustası | Kaya Tadilat’ı Neden Tercih Etmelisiniz?

Şişli boya badana hizmetleri için bizi tercih etmeniz durumunda evinizi evimiz gibi göreceğimizden emin olabilirsiniz çünkü en güzeli için emek vermekte, boya badana hizmetini en iyi şekilde vermek için çalışmaktayız. İstanbul ev boyama ve daire boyama uygulamalarında tecrübemizi son damlasına kadar yansıtmaktayız.

Emeklerimizin karşılığını, yüzünüzde görmek için bölgenizdeki tüm boya badana işlerine talibiz. En doğru seçimin en çalışkan ekip olduğunu biliyoruz. Bu yüzden en çalışkan boya badana ustası olarak hem hızlı hem de kaliteli boyacı ustası olmak amacıyla her işimizi titizlikle ve var gücümüzle tamamlamaktayız.

Şişli Boyacı Ustası | Boya Badana Fiyatları Nedir?

İstanbul ev boyama fiyatları her bölgede benzer ölçekte belirlenmektedir. Elbette daire boyama fiyatları belirlenirken boya badana için gerekli olan malzeme masrafı da toplam tutara etki etmektedir. Bu nedenle kalite oranında yapılacak boya seçimi ev boyama fiyatları üzerinde etkili olur. Şişli daire boyama fiyatları üzerinde etkili olan diğer faktör ise işçiliktir. İstanbul boya badana ustası, daire boyama uygulaması yapacağı evin metrekare cinsinden genişliğine göre işçilik ücreti belirler. Yani malzeme ve işçilik bedeli hesaplanması sonucu ev boyama fiyatları belli olur.

daire-boyama-fiyatlari-2018

3+1 ev boyama fiyatları üzerinden örnek verecek olursak evin genişliğine göre hesaplama yapılabilir. 90 m2 ile 120 m2 arasında bulunan evler için daire boyama fiyatları yaklaşık 1200 liradır. Boya kalitesine göre ev boyama fiyatları değişebileceğini unutmayalım. Eğer 3+1 ev boyama için dairenin genişliği 120 m2 ile 150m2 arasında ise fiyat 1500 lira civarında olacaktır.

Boya Badana Kaç Gün Sürer?

Kaya Tadilat olarak cevabımız çok net: Sadece 1 gün.

İstanbul boya badana ustaları ile karşılaştırıldığında zamana ve şartlara göre değişen boyacı ustası hizmetleri ile karşılaşabilirsiniz ancak kayıtsız şartsız, sadece 1 günde ev boyama işlemlerini bitirebilecek ekibimizle hazır vaziyetteyiz.

Hemen Ara