Ümraniye Boyacı Ustası

umraniye-boyaci-ustasi

Ümraniye boyacı ve boya badana hizmetleri için en uygun ve en hızlı çözümleri siz ve eviniz için üretelim.

Boya badana uygulaması, iç dekorasyon ve iç mimari açıdan başlangıç aşamasıdır. Evinizi güzelleştirmek için en güzel boya renkleri ile ev boyama yaptırabilir, ev dekorasyonunuzu alçıpan ve asma tavan modelleri ile geliştirebilirsiniz. Ümraniye boyacı ustası, size en yakın ve uygun tarihte ulaşarak işinize başlamak için hazır.

Ümraniye boya badana ustası ihtiyacınızı en kısa zamanda çözmek için var gücümüzle çalışıyor; ev boyama, ofis boyama, daire boyama ve tüm boya badana hizmetlerini itinayla vermekteyiz. Dükkan, ofis, iç ve dış cephe boyama da dahil olmak üzere boya badana ustası arıyorsanız bizi hemen arayabilirsiniz.

Ümraniye Boyacı Ustası | Kaya Tadilat’ı Neden Tercih Etmelisiniz?

İç dekorasyon, tadilat ve boya badana hizmetleri kurumsal ve güvenilir dekorasyon firmaları tarafından yapılması gereken ve profesyonellik gerektiren işlerdir. Bir ev boyama işlemi profesyonel bir boyacı ustası tarafından bir günde bitirilebilirken, herhangi bir kişi tarafından bir haftada da bitirilebilir. Elbette işinin ehli bir boya badana ustası evinizi temiz ve profesyonel bir şekilde boyayacaktır. Bu nedenle boyacı ustası seçiminde bulunurken güvenilir firmaları tercih etmelisiniz.

Ümraniye boyacı ustası ihtiyacınızı karşılamak için bizi tercih etmenizin sebepleri; güvenilirlik, hız ve temiz işçiliğin yanı sıra dürüstlük ve çalışkanlık gibi prensipli ustalarımızdır. Kaya Tadilat; size boya badana işleri için güvence vermektedir.

Ümraniye Boyacı Ustası | Boya Badana Fiyatları Nasıl?

İstanbul genelinde olduğu gibi Ümraniye, Çekmeköy, Sancaktepe gibi bölgelerde de ev boyama ve daire boyama fiyatları belli kriterlere göre belirlenir. Boya badana yaptıracaklar bu etkenleri bilmeli ve buna göre boyacı ustası fiyatları hesaplanmalıdır. Ümraniye boyacı ustası işin maliyetini hesaplarken iki nokta üzerinden yola çıkar. Bunlardan biri malzeme gideri, diğeri ise işçiliktir.

Daire boyama yapılacak alan genişliği ve oda sayısı maliyet giderlerinin hesaplanmasındaki en önemli etkenlerdir. Örneğin; 1+1 ev boyama ile 3+1 ev boyama fiyatları birbirinden farklıdır, bunun sebebi hem malzeme giderinin hem de işçilik bedelinin artmasıdır. 1+1 ev boyama fiyatları m2 genişliğine ve kullanılacak boya kalitesine göre 600 ile 1200 lira arasında değişebilir. Ümraniye 2+1 ev boyama fiyatları ise genellikle 1000 ile 1500 lira arasındadır.

daire-boyama-fiyatlari-2018

Boya Badana Kaç Gün Sürer?

Kaya Tadilat olarak boya badana işlemlerinizin tamamını 1 gün içerisinde tamamlıyoruz.

Ümraniye boya badana işlerinizi hem hızlı hem de titiz bir biçimde yerine getirebilmemizin nedeni profesyonel ekibimiz ve tecrübemiz. Yılların tadilat, dekorasyon ve boya badana işleri içerisinde verdiği tecrübeye dayanarak tüm işlerinize talibiz. En yakın zamanda telefonunuzu bekliyoruz!

Hemen Ara